Volcom garden goggle

1949 

Volcom garden goggle od společnosti s dlouholetou tradicí VOLCOM je právě teď za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Volcom garden goggle za super cenu 1949 Kč.

Katalogové číslo: 9020104986490 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Volcom garden goggle od naší známé značky VOLCOM je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Oblíbený týmový produkt, který využívá částečně odkrytou formu se vstřikovaným sklem. Garden jsou spolehlivé sněžné brýle do jakýchkoli podmínek. Středně velký/velký střih Kompatibilní s přilbou a přes sklo (OTG) Včetně sáčku z mikrovlákna Volcom Vizuální propustnost světla (VLT): 9 % CAT: 3 Vstřikovaná cylindrická polykarbonátová čočka Tvrdá povrchová úprava proti zamlžování a poškrábání 100% ochrana proti UV záření Široké periferní vidění RÁM Lehký rám z TPU vstřikovaný do formy Ergonomický design rámu Třívrstvá pěna na obličej 40 mm nastavitelný řemínek se silikonovou podšívkou

 

Informace o produktu

  • Značka: VOLCOM
  • EAN: 9020104986490
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Volcom garden goggle
Volcom garden goggle
1949