Oakley Radar® EV Path®

4149 

Oakley Radar® EV Path® od skvělého a známého výrobce OAKLEY lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Oakley Radar® EV Path® – cena 4149 Kč.

Katalogové číslo: 888392243683 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Radar® EV Path® od této spolehlivé značky OAKLEY – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Pánské brýle Oakley Radar® EV Path® kombinují vše, co jsme se naučili z desetiletí výzkumu s nejlepšími světovými atlety, s čočkou Radar EV a její rozšířeným pohledem v horní periferní oblasti, dědictví výkonu má nový milník. Sdílejte vzrušení z Tour a využijte prémiové čočky Prizm Road, které optimalizují vidění a pomáhají jezdcům zpozorovat jemné změny povrchu vozovky. Lehký materiál rámu O Matter ™ s akcenty na kovové části Unobtanium ™ pro lepší grip na kontaktních částech s tváří HDO® optika pro dokonalé vidění Prizm ™ je revoluce v optice čoček, která je postavena na desetiletích vědeckého výzkumu barev. Čočky Prizm ™ poskytují bezprecedentní kontrolu přenosu světla, díky čemuž jsou barvy přesně laděné, aby maximalizovaly kontrast a zvýšily viditelnost Dostupné jsou polarizované a Iridium ™ čočky K dispozici s dioptrickými čočkami na předpis Oakley Součástí balení je ochranné pouzdro Patentovaný materiál Plutonite odfiltruje 100% škodlivých paprsků UVA, UVB a UVC a škodlivého modrého světla až do 400 nm

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392243683
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Oakley Radar® EV Path®
Oakley Radar® EV Path®
4149