Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin

990 

Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin od této skvělé značky Spenco . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin ve slevě pouze nyní za 990 Kč.

Katalogové číslo: 71613 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin od této značky Spenco je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin Výhody vysoce kvalitních vložek při minimální tloušťce. Vhodné pro běžeckou a sportovní obuv.Špičkové anatomické vložky do obuvi od americké firmy Spenco.Velmi podobná konstrukce jako u produktu Earthbound, ale s minimální tloušťkou materiálu.Vložky jsou vhodné do nízké sportovní obuvi, běžeckých a Trail Runningových botů nebo do jakékoliv jiné obuvi, kde je silnější tloušťka vložky nežádoucí.Perfektní opora chodidla, podpora klenby a metatarsání klenby, správné uložení paty a dodatečná torzní výztuha.

Vložka mírně koriguje vady došlapu (pronace a supinace) a napomáhá správnému držení těla
Prevence problémů s páteří
Zabraňuje vzniku puchýřů a otlaků
Svrchní tkanina minimalizující tření
Antimikrobiální účinky
Tlumící vrstva EVA se přizpůsobuje tvaru chodidla
Tloušťka paty 6,5 mm
tloušťka přední části 4,3 mm
Doplňky k obuvi » Stelky, tkaničky » Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin

 

Informace o produktu

  • Značka: Spenco
  • EAN: 71613
  • Další vlastnosti: Velikost 11-12 UK. Velikost 13-14 UK. Velikost 4-5 UK. Velikost 5-6 UK. Velikost 7-8 UK. Velikost 9-10 UK. . . . . . . . .
Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin
Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support Thin
990