Boty Grisport Sherpa Dakar

2749 

Boty Grisport Sherpa Dakar od značky s dobrým jménem Grisport je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Boty Grisport Sherpa Dakar výhodně ted u nás za 2749 Kč.

Katalogové číslo: 31777 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Grisport Sherpa Dakar od skvělého výrobce Grisport je právě teď za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Boty Grisport Sherpa Dakar Tato trekovka je univerzální, dostupná  a velmi pohodlná. Můžete ji použít v jakémkoliv ročním období  na lehké a středně náročné výlety i na běžné nošení. Komfort boty je dán odlehčenou konstrukcí, zdokonalenou technologií přímého nástřiku podešve na svršek a dobrým „střihem“ svršku. O pevnou fixaci chodidla se stará Support Systém a rezistenci proti vlhku a chladu zajišťuje membrána Gritex.

Svršek: hladká lícová hovězinová kůže Dakar
Membrána: Gritex
Podešev: pryžová HIKING
Mezipodešev: PU
Váha: 1100 g  (pár vel. 42)

GritexMembrána GriTex se stará o to, aby byly Vaše  nohy v suchu a teple i při nepříznivém deštivém nebo zimním počasí..  Má teplně izolační vlastnosti a je také odolný proti vodě a vlhkosti. Membrána Gritex je zkonstruována  na bázi PU, jedná se o tenký film nanešený na textilní podšívku.  Voděodolnost membrány je dána hodnotou  do 10 m tlaku vodního sloupce.GriTex je využíván pro obuv určenou pro lehkou turistiku a do města, tzn., že není vhodný do extrémních nebo vysokohorských podmínek.

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty Grisport Sherpa Dakar

 

Informace o produktu

  • Značka: Grisport
  • EAN: 31777
  • Další vlastnosti: Velikost 36. Velikost 37. Velikost 38. Velikost 39. Velikost 40. Velikost 41. Velikost 42. Velikost 43. Velikost 44. Velikost 45. Velikost 46. Velikost 47. . .
Boty Grisport Sherpa Dakar
Boty Grisport Sherpa Dakar
2749