Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex

3799 

Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex od dodavatele se skvělou pověstí Grisport – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex momentálně k dispozici za 3799 Kč.

Katalogové číslo: 198128 Kategorie: , Štítek:

Popis

Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex od dodavatele s dobrým jménem Grisport je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex Pevná myslivecká boty se zvýšeným celokoženým svrškem. Bota  se hodí i do těžších náročnějších terénů.  Navzdory své  robustní konstrukci je model velmi komfortní a pohodlný a budete se v něm cítit dobře již od první minuty chůze.  Přispívá k tomu masívní, ale odlehčená podešev Vibram s PU mezipodešví, která dobře tlumí nárazy,  došlap je měkký a pružný.

Vrchový materiál je z hověziny Dakar,  který je upraven proti nasákavosti. Ochranu proti dešti a sněhu zajišťuje kvalitní membrána Spo-Tex, která je navíc výborně prodyšná a „umí“ také transportovat pot zevnitř boty směŕem ven. Mezipodešev z polyuretanu má unikátní konstrukci – v patní a špicové části je hodně zvýšena a působí tak jako ochrana proti okopání a oděru a také zajišťuje dobrou fixaci chodidla a tím stabilitu chůze.

Svršek –  lícová hovězina DAKAR  s vodoodpudivou úpravou

Membrána –  Spo-Tex

Podešev – Vibram Grisport

Support systém – integrován do mezipodešve

Mezipodešev – PU

Váha – 1530 g  (pár vel. 41) Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex

 

Informace o produktu

  • Značka: Grisport
  • EAN: 198128
  • Další vlastnosti: Velikost 40. Velikost 41. Velikost 42. Velikost 43. Velikost 44. Velikost 45. Velikost 46. Velikost 47. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . . . .
Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex
Trekové boty Grisport Crusader Spo-Tex
3799