Boty Grisport Crusader Sympatex

4179 

Boty Grisport Crusader Sympatex od dodavatele s dlouholetou historií Grisport je k dostání teď opravdu levně. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Boty Grisport Crusader Sympatex , zboží pořídíte ted u nás za 4179 Kč.

Katalogové číslo: 31694 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Grisport Crusader Sympatex od skvělé značky Grisport je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Boty Grisport Crusader Sympatex Je vhodná i do náročnějších terénů s větším batohem. Speciální podešev Vibram má ve špičce i patní části zvýšený profil, který chrání proti oděru. Obuv je celokožená včetně límce a navzdory pevné konstrukci velmi pohodlná. Ke komfortu příspívá Sympatexová membrána proti průniku vlhkosti.

Váha 1 pá (vel. 42) – 1730 g
Membrána – Sympatex
Svršek – lícová hovězina Dakar

Při výběru trekových bot Vám pomůže náš článek Trekové boty – vysoké, nebo nízké? Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty Grisport Crusader Sympatex

 

Informace o produktu

  • Značka: Grisport
  • EAN: 31694
  • Další vlastnosti: Velikost 38. Velikost 39. Velikost 40. Velikost 41. Velikost 42. Velikost 43. Velikost 44. Velikost 45. Velikost 46. Velikost 47. . . . .
Boty Grisport Crusader Sympatex
Boty Grisport Crusader Sympatex
4179