Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle

1394 

Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle od přední společnosti Keen je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle – můžete mít za 1394 Kč.

Katalogové číslo: 121193 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle od předního výrobce Keen je právě teď u nás za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle Dětská verze tohoto populárního modelu je nejen skvělým letním sandálem, který děti mohou nosit kamkoli, ale také vhodným pohodlným přezutím. Rychleschnoucí popruhová páskovina je perfektní i do vody, díky pružnému šněrování se sandál snadno nazouvá i vyzouvá.
Přidaný Velcro pásek umožňuje dokonale stáhnout botu k dětské noze. Uzavřená pata umožňuje pohyb i v náročnějším terénu. Díky těmto výhodám a pro děti nejpotřebnější patentované ochraně prstů se tento outdoorový hybridní sandál stal absolutním leadrem dětských sportovních sandálů. Boty na volný čas » Sandály » Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle

 

Informace o produktu

  • Značka: Keen
  • EAN: 121193
  • Další vlastnosti: Velikost 1 US. Velikost 2 US. Velikost 3 US. Velikost 4 US. Velikost 5 US. Velikost 6 US. Velikost 7 US. . . . . . . .
Sandály Keen Newport H2 Jr
Sandály Keen Newport H2 Jr, blue depths/gargoyle
1394