Salomon S/PRO 1

6049 

Salomon S/PRO 1 od této spolehlivé značky SALOMON je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Salomon S/PRO 1 zrovna nyní za cenu 6049 Kč.

Katalogové číslo: 889645994987 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Salomon S/PRO 1 od našeho známého výrobce SALOMON lze pořídit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Dámské lyžařský Salomon S/Pro 100 W s velkým výkonem a stejnou mírou pohodlí. Ideální pro ženy, které chtějí skvělý design a možnost maximálního přizpůsobení na jejich noze. S/Pro 100 W nabízí snadný nástup do boty a bezešvou vnitřní botičku pro perfektní pocit pohodlí a skvělého výkonu. To dělá lyžařky S/PRO jedny z nejpohodlnějších v historii Salomonu. Rozšířené zakončení horní části skeletu a široký textilní pásek jsou designovány tak, aby vyhověly potřebám žen. Budete tak moci využít přesnějšího přenosu síly do lyží a zároveň vysokou míru pohodlí. Díky lehké konstrukci si budete moci užívat lyžování po celý den bez většího úsilí a pocitu z těžkých bot. Cílem individuálního nastavení materiálu Custom Shell HD je, aby lyžař měl po dobu 10 minut tepelného tvarování skelet uzpůsobený na svou nohu. Nové materiály samotného skeletu, tenčí stěna a tenčí vnitřní botička umožní být noze blíže ke sněhu, a tím se velmi zvedá citlivost vůči přenosu sil a vnímání povrchu. Zesílený střed boty (Coreframe) Technologie Coreframe přináší odlehčení a vyztužení ve střední části boty a tím napomáhá lepšímu přenosu síly do lyží. Custom shell HD Bezešvá vnitřní botička My Custom Fit 3D seamless pro Podrážka s normou ISO 5355 Dámská vnitřní bota – specificky dámský design vrchní části skeletu Nýtovaný širší čep 4 nýtované 3D hliníkové přezky Šířka: medium (100/106 mm) Flex: 100 Hmotnost: 1570 g

 

Informace o produktu

  • Značka: SALOMON
  • EAN: 889645994987
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 26 cm. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Salomon S/PRO 1
Salomon S/PRO 1
6049