Rossignol Pure Elite 90 GW W 23,5 cm

7299 

Rossignol Pure Elite 90 GW W 23,5 cm od tohoto předního výrobce ROSSIGNOL je k dostátní teď u nás za super cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Rossignol Pure Elite 90 GW W 23,5 cm v současnosti pořídíte za cenu 7299 Kč.

Katalogové číslo: 3607683958481 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Rossignol Pure Elite 90 GW W 23,5 cm od tohoto předního výrobce ROSSIGNOL je k dostání teď opravdu levně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Vysoce výkonné lyžování se v dámských lyžařkách Rossignol Pure Elite 90 GW W snoubí s celodenním komfortem a odpouštějícím flexem. Špičkový design shellu specifický pro ženy se pojí s přizpůsobitelnými vložkami pro lyžařky, které upřednostňují přesné přizpůsobení s malým objemem. Pomocí generativního designu jsme zkonstruovali skelet a manžetu pro maximální přenos energie a vysokorychlostní kontrolu v každé zatáčce. Nastavitelný flex a sklon vám umožní přizpůsobit pocit a odezvu tak, aby odpovídaly vašemu lyžování. Izolace z merino vlny zvyšuje teplo podšívky, takže se můžete soustředit na lyžování. Zvyšte své lyžařské zážitky s Pure Elite 90. Skinny Fit: Specifický dámský skinny fit má 98 mm úzké kopyto pro vysoký výkon a malý objem Flex: 90 Lehký, plný výkon: Generativní design založený na údajích minimalizuje tloušťku stěny pro co nejefektivnější využití materiálu ke snížení hmotnosti a zlepšení přenosu síly Lepší sjízdnost, lepší kondice: Technologie Dual Core poskytuje cílený přenos síly a obalování shellu, výsledkem čehož je živější odraz, odezva a kontrola Optimalizovaný odraz a odezva: Asymetrická manžeta s dvojitým jádrem kombinuje měkčí plast k zabalení dolní části nohy s tvrdším plastem tam, kde je to potřebné pro podporu a přenos síly pro optimalizovaný výkon a přizpůsobení Nastavitelný Flex: Jednoduché nastavení zadní páteře poskytuje nastavitelný rozsah ohybu od +5 do -5 pro přizpůsobený výkon a pohodlí Vlastní pohodlí a přesnost: Plně přizpůsobené vložky jsou 100% přizpůsobitelné pro zvýšený komfort, přesnost a přenos síly Přirozené teplo, rychlé schnutí: Podšívka je vybavena merino vlnou pro teplo, prodyšnost a kontrolu zápachu Dámský střih: Nižší manžeta ve tvaru tulipánu eliminuje tlak kolem holeně a lýtkového svalu pro zvýšení pohodlí a výkonu Optimalizovaný střih a teplo: Náš Seamless Toe Box eliminuje tlakové body pro optimalizované přizpůsobení a snižuje tepelné ztráty o 20 % All-Terrain Grip: Předem namontované podrážky GRIPWALK® mají pryžový běhoun a rockerovou špičku pro přirozenější pohyb při chůzi a zvýšenou trakci

 

Informace o produktu

  • Značka: ROSSIGNOL
  • EAN: 3607683958481
  • Další vlastnosti: BARVY Modrá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 23,5 cm. OBJEM 90 L. BARVA Modrá.  . . . . . . . . .
Rossignol Pure Elite 90 GW W 23
Rossignol Pure Elite 90 GW W 23,5 cm
7299