Oakley Target Line M

2449 

Oakley Target Line M od skvělého a známého výrobce OAKLEY , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Oakley Target Line M – nyní zakoupíte od 2449 Kč.

Katalogové číslo: 888392592293 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oakley Target Line M od společnosti s předním postavením na trhu OAKLEY lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně online.

Brýle Target Line kombinují mimořádně velké cylindrické čočky s nízkoprofilovým, velmi tenkým designem rámu pro neuvěřitelně široké zorné pole. Vrchní linii rámu jsme vyrovnali, aby se dala bezproblémově integrovat s přilbami Oakley. Díky zploštělému hornímu okraji jsou brýle Target Line ideální pro kombinování s přilbami Oakley Pružný rám O Matter® se pohodlně přizpůsobí vašemu obličeji iv extrémních mrazech Vstřikované čočky Plutonite® poskytují 100% ochranu proti UVA/UVB/UVC Celodenní pohodlí díky třívrstvé obličejové pěně s podšívkou z polárního flísu odvádějící vlhkost Součástí balení je mikrotenové pouzdro pro uložení a čištění brýlí LIGHT TRANSMISSION: 16% LIGHT CONDITIONS: SUN & CLOUDS CONTRAST: NEUTRAL BASE LENS COLOR: BRONZE INFORMATION NOTICE: 3

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392592293
  • Další vlastnosti: Velikost Univerzálna veľkosť.  . . . . . . . . .
Oakley Target Line M
Oakley Target Line M
2449