Oakley Radar® EV XS Path® Youth Fit

2649 

Oakley Radar® EV XS Path® Youth Fit zboží dodává OAKLEY – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Oakley Radar® EV XS Path® Youth Fit výhodně za cenu 2649 Kč.

Katalogové číslo: 888392575784 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Radar® EV XS Path® Youth Fit od dodavatele s dobrým jménem OAKLEY – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Pro mládež je nyní k dispozici milník v dědictví výkonnosti s velikostí pro ně, která přináší všechny objevy revolučního designu mladým sportovcům, kteří potřebují výhody ochrany a rozšířené zorné pole při pohledu vzhůru. Pohodlí a výkon tříbodového uchycení, které drží čočky v přesném optickém vyrovnání Odolnost a celodenní komfort lehkého materiálu rámu O Matter™ odolného vůči nárazům Nosník a straničky Unobtainium® zvyšují přilnavost pro neklouzavý úchop bez kompromisů Rám vhodný pro malé až střední tváře Vyměnitelné čočky pro optimalizaci výkonu v jakémkoli prostředí Dostupné s čočkami Prizm™ pro zlepšení barev, kontrastu a detailů pro optimalizovaný zážitek Redukce oslnění a vyladěná propustnost světla povrchovou úpravou čočky Iridium® (volitelné) Polarizované – minimalizované oslnění pomocí technologie, která vytváří nejlepší polarizované čočky na planetě (volitelné) Prizm – čočky specifické pro sport a prostředí pro optimalizaci a zaostření zrakové ostrosti (volitelné) Optimalizovaný periferní pohled a boční pokrytí geometrie čočky Polaric Ellipsoid™ Optická přesnost a výkon, který splňuje nebo překračuje normy ANSI Z87.1 Maximální čistota ve všech úhlech pohledu s patentovanou optikou XYZ® UV ochrana materiálu čočky Plutonite®, která filtruje 100% UVA/UVB/UVC a škodlivé modré světlo až do 400 nm Dostupné s autentickými dioptrickými čočkami na předpis Oakley: Single Vision (+2,0 až -5,00) Prostup světla: 17% Prizm Grey

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392575784
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. BARVY Šedá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Oakley Radar® EV XS Path® Youth Fit
Oakley Radar® EV XS Path® Youth Fit
2649