Oakley Radar® EV Path®

4599 

Oakley Radar® EV Path® od spolehlivého výrobce OAKLEY . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Oakley Radar® EV Path® momentálně v akci za 4599 Kč.

Katalogové číslo: 888392143570 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Radar® EV Path® od známého výrobce OAKLEY je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Pánské brýle Oakley Radar® EV Path® kombinují vše, co jsme se naučili z desetiletí výzkumu s nejlepšími světovými atlety, s čočkou Radar EV a její rozšířeným pohledem v horní periferní oblasti, dědictví výkonu má nový milník. Lehký materiál rámu O Matter ™ s akcenty na kovové části Unobtanium ™ pro lepší grip na kontaktních částech s tváří HDO® optika pro dokonalé vidění Dostupné s čočkami Prizm ™ – revoluce v optice čoček, která je postavena na desetiletích vědeckého výzkumu barev. Čočky Prizm ™ poskytují bezprecedentní kontrolu přenosu světla, díky čemuž jsou barvy přesně laděné, aby maximalizovaly kontrast a zvýšily viditelnost Dostupné jsou polarizované a Iridium ™ čočky K dispozici s dioptrickými čočkami na předpis Oakley Součástí balení je ochranné pouzdro Photochromic čočky automaticky ztmavnou a zesvětlí podle UV intenzity záření Odfiltrují 100% škodlivých paprsků UVA, UVB a UVC a škodlivého modrého světla až do 400 nm

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392143570
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Oakley Radar® EV Path®
Oakley Radar® EV Path®
4599