Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF 45 EUR Černá

2049 

Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF 45 EUR Černá od značky NIKE jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF 45 EUR Černá – nakoupíte u nás nyní za 2049 Kč.

Katalogové číslo: 196149127880 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF 45 EUR Černá od této skvělé značky NIKE je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Hřiště je vaše, když se obujete do Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF. Jsou nabité jednotkou Zoom Air a flexibilním vrchním dílem NikeSkin pro výjimečný dotek, takže můžete dominovat v posledních minutách zápasu. Propracovaný design zlepšuje přizpůsobení, takže lépe simuluje chodidlo. Dosáhli jsme toho provedením několika testů nošení na stovkách sportovců. Výsledkem je lépe tvarovaná oblast špičky a lepší fixace v patě. Svršek má NikeSkin, měkký a pružný síťovinový materiál spojený tenkou vrstvou. Pomáhá zajistit kontrolu nad míčem a skutečně vám dává pocit fotbalu naboso. Poprvé v naší historii společnost Nike vyvinula zcela novou jedničku Zoom Air. Sedí v podrážce a poskytuje dodatečnou úroveň pružného pocitu pod nohama, který vám pomáhá pohybovat se rychleji na hřišti a vytvářet oddělení.

 

Informace o produktu

  • Značka: NIKE
  • EAN: 196149127880
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. Velikost 45 EUR. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF 45 EUR Černá
Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy TF 45 EUR Černá
2049