Dámské boty AKU Minima – černá

6111 

Dámské boty AKU Minima – černá od známé kvalitní značky AKU je u nás za výhodnou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Dámské boty AKU Minima – černá k sehnání zrovna v akci za 6111 Kč.

Katalogové číslo: 156073 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dámské boty AKU Minima – černá od této spolehlivé značky AKU je k dostání výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Dámské boty AKU Minima – černá Jediný svého druhu. Takový je model Minima, výherce ISPO AWARD GOLD 2020. A nic na něm není obyčejné. Elegantní venkovský styl modelu je inspirovaný tradiční horskou obuví. Je tak snadno nositelný jak ve města tak na cestách. Historie AKU je spjata s ochranou životního prostředí a používání přírodních materiálů. Minima je nejvyšší lifestylový model značky s extrémním důrazem na ochranu životního prostředí. Je první a doposud jediná obuv na trhu, která má svršek i podšívku ze 100% kůže Zero Impact® od společnosti DANI Sustainable Leather. Ta je získávaná procesem opalování bez použití chrómu či těžkých kovů a s minimálním dopadem na životní prostředí. Kožní odpad při výrobě tohoto modelu byl díky opětovného využití zbytků kůže v dalších složkách výroby snížený na minimum. A také emise CO2, které jsou produkovány během životního cyklu boty, byly kompenzovány podporou organizace OSN – Iniciativa v oblasti klimatické neutrality (UNFCCC). Minima je vrchní představitel kožené ekologické obuvi, a proto AKU garantuje dohledatelnost původu všech materiálů při výrobě.
Ručně vyrobený model z italské hladké kůže s anatomickou stélkou relaxed fit (model pro muže i ženy), měkkou vložkou z korku a kůže, s dvojitou recyklovanou mezipodešví EVA a podešví VIBRAM Predator II už nebudete chtít vyzout.
Specifikace:
 

Svršek: hladká kůže 1,1 mm (Zero Impact®)
Stélka: Relaxed Fit
Mezipodešev: Double EVA
Vložka: kůže/kokos
Podešev: VIBRAM Predator II
Váha ½ páru (vel. 8): 450 g

 

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Dámské boty AKU Minima – černá

 

Informace o produktu

  • Značka: AKU
  • EAN: 156073
  • Další vlastnosti: Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . . . . . . .
Dámské boty AKU Minima - černá
Dámské boty AKU Minima – černá
6111