Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids 130 cm

8099 

Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids 130 cm od značky BURTON je u nás k dostání za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids 130 cm v současnosti pořídíte za cenu 8099 Kč.

Katalogové číslo: 9010510445667 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids 130 cm od tohoto výrobce BURTON lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Vykopněte dveře do celé hory. Toto prkno poskytuje volnost při freeride pro mladé rippery, kteří chtějí být větší. Dětem, které berou celou horu jako své hřiště, nabízí dětský snowboard Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids svobodu jezdit to vše stylově. Jeho directional tvar a taper pomáhají učinit každý powder day epičtějším než ten předchozí přidáním nose-lifting float. Tento mladý trhač dokáže držet pevnější hrany pro zábavu při freeride za každých podmínek. Určení: powder: 8/10, all mountain: 7/10 Flex: medium Modelový rok: 2023 Bend: Directional Camber Bend má camber pod oběma nohama pro stabilitu při hlubokých zatáčkách a proměnlivých podmínkách a rocker nos, který přidává zdvih pro lepší plovoucí pohyb Tvar: Directional Shape je klasický tvar snowboardu navržen tak, aby se na něm jezdilo s mírně delší špičkou než patou, aby se koncentroval pop v patě a zároveň poskytoval dostatek nadnášení, plynutí a kontroly pro roztrhání jakéhokoli terénu nebo podmínek Tvar: 12 mm Taper poskytuje všestrannou jízdu, která podporuje volné a snadné zatáčení, díky čemuž je toto prkno ideální pro jízdu v jakýchkoli podmínkách Flex: Directional Flex se vyznačuje zvýšeným popem v patě a pružnější špičkou, která umožňuje jezdcům snadno udržet kontrolu v jakémkoli terénu a podmínkách Jádro: Super Fly 800G Core je dvoudruhové dřevěné jádro, které je plné popu a střídá tvrdé a měkké dřevo, aby se snížila celková hmotnost bez omezení výkonu Jádro: Dualzone EGD engineered wood grain je umístěno podél špičky a paty ve dvou souvislých zónách kolmých na jádro pro lepší držení hran, odezvu a pevnost Sklolaminát: Triax Fiberglass poskytuje všestrannou flexibilitu a odezvu pro vše od mini až po mega shred Skluznice: WFO Base napouští speciálně formulovaný vosk hluboko do pórů extra absorpčního recyklovaného sintrovaného materiálu s vysokou hustotou, díky čemuž je mimořádně odolný pro jízdu po celou sezónu v jakýchkoli podmínkách Montáž: Channel® Board Mount je navržen tak, aby pomohl vytočit perfektní postoj a je kompatibilní se všemi majoritními vázáními Board Size 130 140 Weight Range 70-100 liber. / 32-45kg 90-120 liber. / 41-54kg Waist Width 238mm 243mm Stance Location -50 -50 Binding Sizes S (Re:flex only) S (Re:flex only)

 

Informace o produktu

  • Značka: BURTON
  • EAN: 9010510445667
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dětské. Velikost 130 cm. OBJEM 100 l. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids 130 cm
Burton Family Tree Hometown Hero Camber Kids 130 cm
8099