Bauer X Sr. XL

2049 

Bauer X Sr. XL od značky se skvělou pověstí BAUER je k dostání levně a pohodlně online. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Bauer X Sr. XL výhodně za cenu 2049 Kč.

Katalogové číslo: 9020103941759 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Bauer X Sr. XL od předního výrobce BAUER lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Hokejové kalhoty Bauer X SR jsou navrženy pro amatérské hokejisty. Hlavními výhodami jsou střih, pohodlí a vzhled, které žádný jiný konkurent v této cenové kategorii nepoužívá. Vnější strana je z odolného nylonového pláště 420D, který výborně odolává opotřebení. Skořepina má také napínací zónu podél oblasti rozkroku, aby se zlepšila flexibilita a pohyblivost v kalhotách. Ochrana stehen kalhot Bauer X sestává z pěny o vysoké hustotě s vložkami z tvarovaného PE (polyethylenu). Mají anatomický tvar a hezky obepínají nohu, čímž působí nízkým profilem. Díky tomu se vložka může pohybovat s vaším tělem a zabránit otáčení kalhot při kontaktu. Ochrana páteře: Integrovaná páteř s tvarovanou ochranou PE Obal na ledviny: Jeden kus s tvarovanou PE a MD pěnou Hip: Jednodílný chránič boků klasického střihu Ochrana stehen: Tvarovaná PE a MD pěna Pás: Pěnový pás s nastavitelným popruhem

 

Informace o produktu

  • Značka: BAUER
  • EAN: 9020103941759
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. Velikost XL. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Bauer X Sr. XL
Bauer X Sr. XL
2049