Alpina Ximo Flash Helmet Kids 47-51 cm

1199 

Alpina Ximo Flash Helmet Kids 47-51 cm od našeho známého výrobce ALPINA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Alpina Ximo Flash Helmet Kids 47-51 cm výhodně za 1199 Kč.

Katalogové číslo: 4003692231413 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alpina Ximo Flash Helmet Kids 47-51 cm od výrobce s mnohaletou tradicí ALPINA lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Dětská přilba Alpina Ximo Flash Helmet Kids nabízí nejlepší možnou ochranu pro nejmenší hlavy. Má spoustu detailních řešení, z nichž všechny jsou zaměřeny na jeden cíl – maximální bezpečnost s maximálním komfortem. Dokonalé přizpůsobení zajišťuje Run System Classic Slide, který lze trojrozměrně přizpůsobit hlavě a zajišťuje tak vysoký komfort a ochranu. Nízká hmotnost je způsobena výrobou inmold, při které je horní plášť tepelně spojen s Hi-EPS. Výsledkem je pevné povrchové spojení, které je zodpovědné za velmi stabilní konstrukci. Hrany jsou navíc zakončeny polykarbonátovou skořepinou Edge Protect. Větrací otvory jsou strategicky umístěny tak, aby odváděly sluneční paprsky od hlavy, ale zároveň zaručovaly velmi dobrou ventilaci. Zadní část cyklistické přilby je navržena ploše, aby se zvýšil komfort v dětské sedačce nebo přívěsu. Reflektory a Multi-Fit Light integrované v zadní části zajišťují dobrou viditelnost za soumraku nebo v noci. Mřížky v předních větracích otvorech chrání před hmyzem Optimální viditelnost díky LED světlu na zadní straně přilby Zvýšená viditelnost v noci a za šera díky reflexním prvkům Snadno použitelná přezka na poutku s vícestupňovým automatickým uzamykacím mechanismem odolným vůči zkroucení Robustní vnější plášť díky konstrukci 3 Shell Nízká hmotnost díky výrobě inmold, při které je horní skořepina tepelně spojena s Hi-EPS

 

Informace o produktu

  • Značka: ALPINA
  • EAN: 4003692231413
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. BARVY Barevná. Velikost 47-51 cm. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Alpina Ximo Flash Helmet Kids 47-51 cm
Alpina Ximo Flash Helmet Kids 47-51 cm
1199