Alpina Parana Helmet 55-59 cm

1949 

Alpina Parana Helmet 55-59 cm od společnosti ALPINA lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Alpina Parana Helmet 55-59 cm aktuálně zrovna za 1949 Kč.

Katalogové číslo: 4003692302205 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alpina Parana Helmet 55-59 cm od tohoto výrobce ALPINA je právě teď u nás za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Unisex cyklistická přilba Alpina Parana Helmet. Sportovní, dynamická přilba pre sportovních cyklistů s vysokými nároky na vlastní styl a bezpečnost. Díky Hi-EPS a inmold konstrukci je Alpina Parana velmi lehká a zároveň chrání hlavu při nárazu. Osvědčený fit ALPINA zajišťuje, že cyklistická přilba perfektně sedí, neklouže a neškrtí. S nastavovacím systémem Run System Ergo Flex+ lze cyklistickou přilbu individuálně přizpůsobit hlavě. Systém je lehký, filigránský a zároveň robustní. Dynamicky navržená konstrukce přilby vytváří nejen lehký a moderní vzhled, ale zajišťuje také dobré větrání hlavy. Cool pohodlí, maximální komfort a spousta zábavy na dlouhých túrách. Shell vyrobený technologií in Mold je extrémně lehký a zaručí maximální komfort při sportovním výkonu Méně bakterií a tvorby zápachu při pocení díky speciálnímu výplňovému materiálu Síťky v předních větracích otvorech chrání před hmyzem Ochrana proti stříkající vodě a slunci pomocí štítu Nízká hmotnost díky výrobě inmold, při které je horní skořepina tepelně spojena s Hi-EPS Nastavitelné popruhy i na uších Unisex

 

Informace o produktu

  • Značka: ALPINA
  • EAN: 4003692302205
  • Další vlastnosti: BARVY Tyrkysová. Velikost 55-59 cm. BARVA Tyrkysová.  . . . . . . . . .
Alpina Parana Helmet 55-59 cm
Alpina Parana Helmet 55-59 cm
1949