Vaude Ledro 18 Cycling Backpack

1749 

Vaude Ledro 18 Cycling Backpack od kvalitní značky VAUDE , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Vaude Ledro 18 Cycling Backpack v současnosti pořídíte za cenu 1749 Kč.

Katalogové číslo: 4062218104914 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vaude Ledro 18 Cycling Backpack od našeho předního výrobce VAUDE je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Cyklistický batoh Vaude Ledro 18 Cycling Backpack dodává vaší jízdě trochu barvy a pomáhá zajistit, aby celé dobrodružství na horském kole bylo úspěšné. Jeho velká hlavní přihrádka nabízí dostatek místa pro vše, co potřebujete na cestách. Užitečné detaily, jako například pružné boční přihrádky poskytují rychlý přístup k příslušenství. Praktický prostor na nářadí, držák klíčů, připevnění bezpečnostního světla a reflexní prvky dotvářejí vybavení tohoto batohu. Je to jednoduše přímý společník pro všechny druhy all-mountain a cyklistických dobrodružství. Stejně jako u mnoha našich dalších batohů Vaude, štítek Green Shape zaručuje ekologickou výrobu modelu Ledro.

 

Informace o produktu

  • Značka: VAUDE
  • EAN: 4062218104914
  • Další vlastnosti: Velikost Univerzálna veľkosť.  . . . . . . . . .
Vaude Ledro 18 Cycling Backpack
Vaude Ledro 18 Cycling Backpack
1749