Sportful TotalEnergies Jersey Kids 14

1099 

Sportful TotalEnergies Jersey Kids 14 od značky s dobrým jménem SPORTFUL je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Sportful TotalEnergies Jersey Kids 14 stojí u nás 1099 Kč.

Katalogové číslo: 9020101758151 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sportful TotalEnergies Jersey Kids 14 od tohoto skvělého výrobce SPORTFUL je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Dětský funkční dres Sportful TotalEnergies Jersey Kids s krátkým rukávem, který obepíná tělo, proto děti mohou jezdit sportovněji. Jeho prodyšný a rychleschnoucí materiál Dry Pro transportuje vlhkost nepřetržitě z pokožky ven, čímž zajišťuje trvale svěží klima těla. Důležité věci lze uložit do kapes na zadní straně, zatímco reflexní prvky zlepšují viditelnost za zhoršených světelných podmínek. Aby dres vždy držel pevně na svém místě, je na lemu opatřen protiskluzovou gumou. Střih s anatomickým sezením Reflexní prvky Prodyšné a rychlé schnutí Transport vlhkosti a trvale svěží klima těla Protiskluzová guma na lemu Kapsy na zadní straně

 

Informace o produktu

  • Značka: SPORTFUL
  • EAN: 9020101758151
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. BARVY Barevná. Velikost 14. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Sportful TotalEnergies Jersey Kids 14
Sportful TotalEnergies Jersey Kids 14
1099