Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black

1799 

Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black od tohoto skvělého výrobce Source . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black – nyní nakoupíte za 1799 Kč.

Katalogové číslo: 118350 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black od známé společnosti Source je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black SOURCE CLASSIC MEN´S, chess black – pánské sandáleStylové sandále z dílny SOURCE, které byly navrženy před více než dvaceti lety. Po celou tuto dobu byly sandále Classic neustále zlepšovány a testovány až se z nich stala dokonalá obuv, jakou známe nyní. Sandále Classic se vyznačují dokonalým komfortem, vysokou bezpečností a dlouhou životností. Jsou vybaveny unikátním systémem pásku SOURCE X s šesti úchyty a SOURCE třívrstvou podrážkou.Sandále jsou také opatřeny antibakteriální úpravou a díky tomu, že jsou otevřené, nedochází k pocení a noha je perfektně ventilována. Spodní podrážka je protiskluzová a vyrobená z kaučukové směsi.Mezi největší přednost sandálů CLASSIC patří dlouhá životnost, při každodenním používání vám vydrží několik let!

    Dokonalý komfort
    Lehký materiál
    Vysoká bezpečnost
    Rychleschnoucí materiál
    Systém X-Strap® – pásek se šesti úchyty
    Dlouhá životnost
    Odolnost proti oděru
    Třívrstvá protiskluzová podrážka
    Antibakteriální úprava
    Ventilace vzduchu
    Včetně transportního vaku

Specifikace

Materiál: Fast Drying™ Polypropylen tkanina, EXC Extra-Cushion, přírodní pryž
Hmotnost: 591 g. (pár vel. 42)

Boty na volný čas » Sandály » Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black

 

Informace o produktu

  • Značka: Source
  • EAN: 118350
  • Další vlastnosti: Velikost 36. Velikost 37. Velikost 38. Velikost 39. Velikost 40. Velikost 41. Velikost 42. Velikost 43. Velikost 44. Velikost 45. Velikost 46. Velikost 47. . .
Sandály SOURCE Classic Men's Chess Black
Sandály SOURCE Classic Men’s Chess Black
1799