Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral

1394 

Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral od značky s dobrým jménem Keen . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral aktuálně za 1394 Kč.

Katalogové číslo: 121242 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral od přední společnosti Keen lze pořídit u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral Dětská verze tohoto populárního modelu je nejen skvělým letním sandálem, který děti mohou nosit kamkoli, ale také vhodným pohodlným přezutím. Rychleschnoucí popruhová páskovina je perfektní i do vody, díky pružnému šněrování se sandál snadno nazouvá i vyzouvá.
Přidaný Velcro pásek umožňuje dokonale stáhnout botu k dětské noze. Uzavřená pata umožňuje pohyb i v náročnějším terénu. Díky těmto výhodám a pro děti nejpotřebnější patentované ochraně prstů se tento outdoorový hybridní sandál stal absolutním leadrem dětských sportovních sandálů.

Svršek: popruhová tkanina
Podšívka: hydrofobní síťovina
Boty na volný čas » Sandály » Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral

 

Informace o produktu

  • Značka: Keen
  • EAN: 121242
  • Další vlastnosti: Velikost 10 US. Velikost 3 US. Velikost 4 US. Velikost 5 US. Velikost 6 US. Velikost 7 US. Velikost 8 US. . . . . . . .
Sandály Keen NEWPORT H2 JR
Sandály Keen NEWPORT H2 JR, very berry/fusion coral
1394