Salomon S/PRO 1

8749 

Salomon S/PRO 1 od kvalitní společnosti SALOMON je pro vás pro vás právě dnes v akci. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Salomon S/PRO 1 za výhodnou cenu 8749 Kč.

Katalogové číslo: 193128641719 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Salomon S/PRO 1 od přední společnosti SALOMON lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Dámské lyžařský Salomon S/Pro 100 W s velkým výkonem a stejnou mírou pohodlí. Ideální pro ženy, které chtějí skvělý design a možnost maximálního přizpůsobení na jejich noze. S/Pro 100 W nabízí snadný nástup do lyžařky a perfektní pocit pohodlí a skvělého výkonu. To dělá lyžařky S/PRO jedny z nejpohodlnějších v historii Salomonu. Calf Adjuster a Sense Strap jsou navrženy s ohledem na potřeby žen, takže můžete využít přesnějšího odrazového efektu a zároveň si užívat vysokou úroveň pohodlí.Díky lehké konstrukci si budete moci užívat lyžování po celý den bez většího úsilí a pocitu z těžkých bot. Cílem individuálního nastavení materiálu Custom Shell HD je, aby lyžař měl po dobu 10 minut tepelného tvarování skelet uzpůsobený na svou nohu. Nové materiály samotného skeletu, tenčí stěna a tenčí vnitřní botička umožní být noze blíže ke sněhu, a tím se velmi zvedá citlivost vůči přenosu sil a vnímání povrchu. Zesílený střed boty (Coreframe) Technologie Coreframe přináší odlehčení a vyztužení ve střední části lyžařky a tím napomáhá lepšímu přenosu síly do lyží. Custom shell HD SHELL: Polyurethane, Sensifit insert CUFF: Polyurethane Vnitřní pantofle My CustomFit 4D Pro Podrážka s normou Gripwalk STRAP: Sense 35mm Dámská vnitřní pantofle – specificky dámský design Nýtovaný širší čep Women calf adjuster 4 nýtované 3D hliníkové přezky Šířka: medium (100/106 mm) Flex: 100 Hmotnost: 1570 g

 

Informace o produktu

  • Značka: SALOMON
  • EAN: 193128641719
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 26 cm. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Salomon S/PRO 1
Salomon S/PRO 1
8749