Salomon S/Max Carbon Skate MV 47 1/3 EUR

6799 

Salomon S/Max Carbon Skate MV 47 1/3 EUR od společnosti s výborným jménem SALOMON – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Salomon S/Max Carbon Skate MV 47 1/3 EUR aktuálně v akci od 6799 Kč.

Katalogové číslo: 193128624538 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Salomon S/Max Carbon Skate MV 47 1/3 EUR od značky s dlouholetou historií SALOMON je k dostání výhodně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Unisex obuv na běžky Salomon S/Max Carbon Skate MV poháněná technologií na úrovni závodu a obohacenou o designové prvky Nocturne, díky kterým vyniknete. Obuv přináší konkurenční výhodu pro každého lyžaře. Její výjimečná stabilita a přímý přenos síly pozvednou každý váš krok, zatímco 102 mm středně široké závodní kopyto a oddělené šněrování zajišťují pohodlí a přesnost na míru. Flex: tvrdý Šířka: 102 mm (střední) Stabilita a přenos: Karbonem nabité šasi a manžeta v kombinaci s vynikající patou a torzní tuhostí nabízejí vynikající stabilitu a přenos síly mezi vaší nohou a lyží Fit a přesnost: Technologie SensiFit™ od Salomon a oddělené šněrování umožňují přesné obepnutí chodidla, zatímco 102 mm kopyto se střední šířkou zajišťuje pohodlí pro různé morfologie chodidla Ekologický a klimatický management: Obuv neobsahuje PVC a má prodyšnou membránu vyrobenou z recyklované PET lycry. Udržuje vaše nohy v teple, suchu a pohodlí Racing Skate: Toto 3D šasi je prodlouženo o přední část pro větší torzní tuhost a nabízí přímé spojení s manžetou Racing: Pohodlí, podpora a přenos síly Quicklace: Patentovaná technologie Salomon, systém šněrování umožňuje nastavení utažení přední části chodidla nebo horní části chodidla stažením různých částí Quicklace™ Thinsulate™ R 78%: Tato vysoce izolační podšívka je vyrobena z nejméně 78 % recyklovaných materiálů PROLINK Racing: Tato podešev je navržena tak, aby poskytovala stabilitu a přenos síly Custom Fit, Vodotěsný zip, Membrána ClimaSalomon WP Unisex

 

Informace o produktu

  • Značka: SALOMON
  • EAN: 193128624538
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. BARVY Modrá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 47 1/3 EUR. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá. . . . . . . . .
Salomon S/Max Carbon Skate MV 47 1/3 EUR
Salomon S/Max Carbon Skate MV 47 1/3 EUR
6799