Salomon Husk Prime Helmet 56-59 cm

3899 

Salomon Husk Prime Helmet 56-59 cm od předního výrobce SALOMON je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Salomon Husk Prime Helmet 56-59 cm – nyní pořídíte za 3899 Kč.

Katalogové číslo: 193128618582 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Salomon Husk Prime Helmet 56-59 cm od skvělého výrobce SALOMON je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Minimalistická přilba Salomon Husk Prime Helmet navržena pro outdoorové nadšence, kteří vždy touží najít nové způsoby, jak posouvat své hranice. Má design, který dokonale integruje špičkové bezpečnostní a ventilační technologie. Vystupte, sešlápněte plynový pedál a vychutnejte si dokonalou ochranu s cool vypadající přilbou, díky které vyniknete na jakékoli nahoře. 360° ochrana: Kombinací špičkových technologií Smart Safety 360° a EPS4D je tato přilba navržena tak, aby maximalizovala absorpci energie a zvýšila ochranu Hlavní větrání: Ventilace Dual Active poskytuje optimalizované proudění vzduchu, zatímco merino vložka přirozeně pomáhá regulovat teplotu a udržuje vaši hlavu v pohodlí za každého počasí. Vynikající, přizpůsobitelný fit: Systém BOA® Fit System a konstrukce MaxFit se dokonale přizpůsobí vašim potřebám, zatímco přezka Fidlock® a bezproblémová integrace brýlí vám pomohou připravit se za sekundu SHELL: Hybridní konstrukce: Tato hybridní konstrukce přilby spojuje horní skořepinu ze vstřikovaného ABS a lehkou in-mold spodní skořepinu, která umožňuje extra ventilaci a integraci konceptu Airflow Kapsa na přilbu FIT: MaxFit Construction VENTILATION: Airflow concept EAR PADS: 3D sound system earpads PODŠÍVKA: Odnímatelná/pratelná NORMA: Alpine CE-EN1077/ASTM F-2040 Magnetická přezka Hmotnost: 470 g

 

Informace o produktu

  • Značka: SALOMON
  • EAN: 193128618582
  • Další vlastnosti: BARVY Zelená. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 56-59 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Zelená.  . . . . . . . . .
Salomon Husk Prime Helmet 56-59 cm
Salomon Husk Prime Helmet 56-59 cm
3899