Salming Eagle Shoe Women White

2499 

Salming Eagle Shoe Women White od značky se skvělou pověstí Salming je k dostání levně a pohodlně online. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Salming Eagle Shoe Women White ve skvělé akci za 2499 Kč.

Katalogové číslo: 149711 Kategorie: , Štítek:

Popis

Salming Eagle Shoe Women White od dodavatele s dlouholetou historií Salming . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Salming Eagle Shoe Women White Model Salming Eagle Women jsou univerzální sálovky s měkkým a pohodlným svrškem a podrážkou se speciální směsí pro vstřebávání nárazů.
Svršek sálovek Eagle je vyroben z dvou vrstev. Vnitřní vrstva je z odolné  a vysoce prodyšné textílie, vnější pogumovaná a velice ohebná vrstva je z materiálu KPU. Tuhý patní košíček, který je pevně usazen do mezipodešve, výborně drží patu a tím celé chodidlo na svém místě.Pod klasickou pěnovou a anatomicky tvarovanou vložkou naleznete oranžovou mezipodešev z materiálu D3O. Špičkový materiál užívaný pro snížení nežádoucích nárazů při tvrdých dopadech především na patu.Na podrážce sálovek Eagle je použito hned několik známých a osvědčených technologií. Na vnější hraně podrážky se nachází LMS systém (Lateral Movement Stabilizer), který zajišťuje perfektní stabilitu při prudkých změnách směru. Tato vychytávka rovněž plní svou preventivní funkci proti podvrknutí kotníku.  Na vnitřní hraně podrážky je již standardně umístěn RollBar, zaoblení podrážky pro lepší odvalení a pohodlnější odraz z hrany boty. Uprostřed podrážky se nachází tuhá podpora klenby, která botu zpevňuje ve zkrutu. Stavba celé podrážky ctí filosofii TGS62/75 – v 62% délky podrážky je pod 75° vedena tzv. baletní čára. Jedná se o pomyslný zlom podrážky, kde se chodidlo dle anatomie člověka ohýbá a kde se dělí materiály v podrážce na dvě skupiny – materiál pod patou spíše tlumí nárazy, zatímco materiál pod špičkou musí být tužší a rychle reagovat na odraz. Struktura podrážky sálovek Eagle má asymetrický Hexagrip vzorek.Sálovky Eagle doporučujeme na florbal, házenou, squash či badminton. Fitness boty » Halové boty » Salming Eagle Shoe Women White

 

Informace o produktu

  • Značka: Salming
  • EAN: 149711
  • Další vlastnosti: Velikost 3,5 UK. Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . .
Salming Eagle Shoe Women White
Salming Eagle Shoe Women White
2499