Rossignol R-Skin LTD 201 cm

6549 

Rossignol R-Skin LTD 201 cm zboží dodává ROSSIGNOL je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Rossignol R-Skin LTD 201 cm – nyní pořídíte od 6549 Kč.

Katalogové číslo: 9020104527013 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Rossignol R-Skin LTD 201 cm od našeho výrobce ROSSIGNOL je u nás za výhodnou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Energizujte svůj klasický krok s bezvoskovými běžkami pro dospělé Rossignol R-Skin LTD. Prémiové dřevěné jádro o nízké hustotě, navržené pro lyžaře zaměřené na fitness, spojuje uživatelsky příjemný ohyb s citlivým citem pro efektivní krok. Vyměnitelný mohérový pás kick-zone nabízí jistý grip a skluz ve většině podmínek bez potřeby vosku. Jakou velikost lyží si vybrat? Nejdůležitější věc, na kterou je třeba myslet, je vaše váha. Potom můžete svůj výběr doladit na základě svých technických dovedností a cílů k dosažení pokroku. Bezvoskové běžecké lyže Honey comb Numeric finish Konstrukce Active Cap nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností od špičky po patu ve většině sněhových podmínek Vyměnitelný mohérový pás R-Skin (grip zóna) nabízející konzistentní grip a maximální skluz bez potřeby vosku Sidecut: 44/44/44 Předmontovaná podložka (IFP) *Cena lyží je bez vázání. Vázání se prodává samostatně. Na lyži je namontována podložka pod vázání, která pasuje na Fischer vázání (například vázání: Fischer Control Step-In IFP).

 

Informace o produktu

  • Značka: ROSSIGNOL
  • EAN: 9020104527013
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. BARVY Šedá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 201 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Bílá. . . . . . . . .
Rossignol R-Skin LTD 201 cm
Rossignol R-Skin LTD 201 cm
6549