Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet 60 cm

4399 

Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet 60 cm od skvělého a známého výrobce ROSSIGNOL je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet 60 cm výhodně ted u nás za 4399 Kč.

Katalogové číslo: 3607683975648 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet 60 cm od tohoto skvělého výrobce ROSSIGNOL je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Nekompromisní odolnost a pokrytí nárazů pro oddané závodníky. Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet je lehká závodní přilba s přesným přizpůsobením pro maximální pohodlí a ochranou schválenou FIS. Technologie IMPACTS obsahuje tvrdý shell a pěnu EPP pro více nárazů pro zvýšenou odolnost bez kompromisů v oblasti přizpůsobení, hmotnosti nebo aerodynamiky. Pokrytí připravené na závod sahá až k lícím pro pohodlný pocit, zatímco ventilační kanály udržují konzistentní cirkulaci vzduchu, abyste zůstali cool, v pohodlí a soustředění na svoji linii. Aktualizovaná výstelka zvyšuje pohodlí a je omyvatelná pro snadnou údržbu. Kompatibilní s naším chráničem brady bez použití nářadí. Odolná ochrana: EPP multi-impact technologie obsahuje expandovaný polypropylen, který zvyšuje odolnost v průběhu běžného každodenního používání, což pomáhá přilbě zachovat si ochranné vlastnosti tlumení nárazů déle Přesný fit, plné pokrytí: Celoplošný závodní design nabízí přesné přizpůsobení s pevnými náušníky pro plné pokrytí Zabudovaná cirkulace vzduchu: Větrací otvory spolupracují s ventilačními kanálky mezi vrstvami vložky a udržují stálou cirkulaci vzduchu bez studených míst nebo přímého kontaktu s hlavou Kompatibilní s Hero Chinguard: Hero Chinguard kompatibilní pro instalaci a seřízení bez použití nářadí Certifikováno FIS: Navrženo tak, aby splňovalo bezpečnostní předpisy Mezinárodní lyžařské federace (FIS) Normy: FIS & CE EN1077 & ASTM 2040 Hmotnost: 580g Nastavitelná velikost: Ne Unisex

 

Informace o produktu

  • Značka: ROSSIGNOL
  • EAN: 3607683975648
  • Další vlastnosti: BARVY Červená. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 60 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Červená.  . . . . . . . . .
Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet 60 cm
Rossignol Hero Giant Impacts FIS Helmet 60 cm
4399