Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black

1611 

Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black od naší známé značky Silvini lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black aktuálně výhodně za 1611 Kč.

Katalogové číslo: 166705 Kategorie: , Štítek:

Popis

Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black od společnosti s dlouholetou tradicí Silvini je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black Pánské vnitřní kraťasy s laclem jsou vhodné pod bikové nebo enduro kraťasy. Kraťasy mají komfortní cyklistickou vložku od italské značky Berenis – Eagle Pro, která je vhodná na několika hodinové ježdění ve volném terénu. Šle jsou záměrně vyvedené až za krk, aby při rázných pohybech na biku nesjížděly z ramen. Nohavice střižené laserem mají dokola gumový lem se silikonem, při aktivním pohybu tak zůstanou na svém místě. Vnitřní kraťasy je vhodné kombinovat s bikovými kraťasy Fabriano, Dello nebo Meta.  
Materiál:
lightMESH – lightMESHvelmi lehký rychleschnoucí materiál, výborná prodyšnost.
Berenis – Eagle PRO. Cyklistické oblečení » Cyklistické kalhoty » Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black

 

Informace o produktu

  • Značka: Silvini
  • EAN: 166705
  • Další vlastnosti: Velikost L. Velikost M. Velikost S. Velikost XL. Velikost XXL. Velikost XXXL. Intrastat Pánské kalhoty-0,60-62034319. . . . . . . .
Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black
Pánské cyklistické vnitřní kraťasy s laclem Banari MP1810 black
1611