Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053

4041 

Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053 od kvalitní společnosti Asolo je u nás za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053 – cena 4041 Kč.

Katalogové číslo: 197070 Kategorie: , Štítek:

Popis

Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053 od výrobce Asolo lze u nás pořídit za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053

Možná se toho nikdy nenabažíš – toho pocitu, když jsi ráno nahoře první, vycházející slunce vykresluje hory v těch nejsytějších barvách a svět pod tebou se teprve probouzí do nového dne. Svižným krokem, v členitém terénu, který nezná kompromisy, můžeš kráčet s jistotou v těchto lehkých botách, pro něž Asolo vyvinulo zcela novou podešev. Speciální pryž Sigma Grip spolehlivě zabírá na jakémkoliv povrchu (mokrém či suchém) a vyniká odolností i samočistícími schopnostmi. Podpůrná technologie AS Tech omezuje nezdravé vybočování kolen. A až budeš uhánět z kopce dolů na snídani, mezipodešev z EVA ztlumí tvrdé nárazy. A co ještě tě tam nahoře může potkat? Sněhové pole? Rozvodněný potok? Obojí překonáš suchou nohou – díky nepromokavé membráně Gore-Tex®.

Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 370 g (1/2 pár)
Svršek: polyester vyztužený materiálem TPU
Membrána: Gore-Tex® Extended Comfort
Podešev: Asolo Cross z odolné a přilnavé směsi Sigma Grip
Mezipodešev: odpružená EVA s vysokou hustotou
Vložka: anatomická Asolo/Ortholite
Odolná výztuha špičky

Outdoorové boty » Trekové nízké boty » Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 197070
  • Další vlastnosti: Velikost 10 UK. Velikost 10,5 UK. Velikost 11 UK. Velikost 11,5 UK. Velikost 12 UK. Velikost 12,5 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. Velikost 9 UK. Velikost 9,5 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . .
Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053
Pánské boty Asolo Backbone GTX MM deep water/black/safety yellow/B053
4041