Pánské boty AKU Minima – černá

6111 

Pánské boty AKU Minima – černá značky AKU je k dostání online za výhodnout cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Pánské boty AKU Minima – černá momentálně v akci za 6111 Kč.

Katalogové číslo: 156074 Kategorie: , Štítek:

Popis

Pánské boty AKU Minima – černá od známé společnosti AKU je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Pánské boty AKU Minima – černá Jediný svého druhu. Takový je model Minima, výherce ISPO AWARD GOLD 2020. A nic na něm není obyčejné. Elegantní venkovský styl modelu je inspirovaný tradiční horskou obuví. Je tak snadno nositelný jak ve města tak na cestách. Historie AKU je spjata s ochranou životního prostředí a používání přírodních materiálů. Minima je nejvyšší lifestylový model značky s extrémním důrazem na ochranu životního prostředí. Je první a doposud jediná obuv na trhu, která má svršek i podšívku ze 100% kůže Zero Impact® od společnosti DANI Sustainable Leather. Ta je získávaná procesem opalování bez použití chrómu či těžkých kovů a s minimálním dopadem na životní prostředí. Kožní odpad při výrobě tohoto modelu byl díky opětovného využití zbytků kůže v dalších složkách výroby snížený na minimum. A také emise CO2, které jsou produkovány během životního cyklu boty, byly kompenzovány podporou organizace OSN – Iniciativa v oblasti klimatické neutrality (UNFCCC). Minima je vrchní představitel kožené ekologické obuvi, a proto AKU garantuje dohledatelnost původu všech materiálů při výrobě.
Ručně vyrobený model z italské hladké kůže s anatomickou stélkou relaxed fit (model pro muže i ženy), měkkou vložkou z korku a kůže, s dvojitou recyklovanou mezipodešví EVA a podešví VIBRAM Predator II už nebudete chtít vyzout.
Specifikace:

Svršek: hladká kůže 1,1 mm (Zero Impact®)
Stélka: Relaxed Fit
Mezipodešev: Double EVA
Vložka: kůže/kokos
Podešev: VIBRAM Predator II
Váha ½ páru (vel. 8): 450 g

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Pánské boty AKU Minima – černá

 

Informace o produktu

  • Značka: AKU
  • EAN: 156074
  • Další vlastnosti: Velikost 10 UK. Velikost 10,5 UK. Velikost 11 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. Velikost 9 UK. Velikost 9,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . . . . .
Pánské boty AKU Minima - černá
Pánské boty AKU Minima – černá
6111