Oakley Sutro Lite Sweep

4049 

Oakley Sutro Lite Sweep od kvalitní značky OAKLEY , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Oakley Sutro Lite Sweep právě nyní za skvělou cenu 4049 Kč.

Katalogové číslo: 888392530561 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Sutro Lite Sweep od společnosti OAKLEY je k dostání online za výhodnout cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Oakley Sutro Lite Sweep s oblíbeným designem rámu. Funkční sportovní design s optimalizovaným pokrytím, rozšířeným zorným polem, retencí a ochranou proti nárazu činí ze Sutro Lite Sweep dokonalou volbu pro odolnost a celodenní pohodlí a zároveň představuje odvážné prohlášení. Vybraná barevná provedení se dodávají s odvětrávanými čočkami pro zvýšené proudění vzduchu, které vám pomohou držet cool vzhled bez ohledu na to, kam vás den zavede. DESIGN – Funkční sportovní design s optimalizovaným pokrytím, zorným polem, retencí a ochranou proti nárazu MATERIÁL RÁMU – Pevný, ale lehký rám O Matter® poskytuje odolnost a celodenní pohodlí PŘIDANÁ OCHRANA – Straničky jsou tvarovány na spáncích, aby pomohly poskytnout celodenní pohodlí a vynikající držení NOSEPADS – Nosní polštářky Unobtainium® pro neklouzavý úchop K dispozici s technologií Prizm™ Lens Technology, která je navržena tak, aby zlepšila barvy a kontrast, abyste viděli více detailů Prostup světla: 15% Prizm Road Jade

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392530561
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Oakley Sutro Lite Sweep
Oakley Sutro Lite Sweep
4049