Oakley Sutro Lite Sweep Prizm

4149 

Oakley Sutro Lite Sweep Prizm od dodavatele se skvělou pověstí OAKLEY je k dostátní teď u nás za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Oakley Sutro Lite Sweep Prizm právě nyní za bezkonkurenční cenu 4149 Kč.

Katalogové číslo: 888392530547 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Sutro Lite Sweep Prizm od spolehlivého výrobce OAKLEY lze pořídit u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Oakley Sutro Lite Sweep s oblíbeným designem rámu. Funkční sportovní design s optimalizovaným pokrytím, rozšířeným zorným polem, retencí a ochranou proti nárazu činí ze Sutro Lite Sweep dokonalou volbu pro odolnost a celodenní pohodlí a zároveň představuje odvážné prohlášení. Vybraná barevná provedení se dodávají s odvětrávanými čočkami pro zvýšené proudění vzduchu, které vám pomohou držet cool vzhled bez ohledu na to, kam vás den zavede. DESIGN – Funkční sportovní design s optimalizovaným pokrytím, zorným polem, retencí a ochranou proti nárazu MATERIÁL RÁMU – Pevný, ale lehký rám O Matter® poskytuje odolnost a celodenní pohodlí PŘIDANÁ OCHRANA – Straničky jsou tvarovány na spáncích, aby pomohly poskytnout celodenní pohodlí a vynikající držení NOSEPADS – Nosní polštářky Unobtainium® pro neklouzavý úchop K dispozici s technologií Prizm™ Lens Technology, která je navržena tak, aby zlepšila barvy a kontrast, abyste viděli více detailů Prostup světla: 35% Prizm Trail Torch

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392530547
  • Další vlastnosti: BARVY Červená. BARVY Šedá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Červená.  . . . . . . . . .
Oakley Sutro Lite Sweep Prizm
Oakley Sutro Lite Sweep Prizm
4149