Oakley Radar® EV Path® Prizm

5249 

Oakley Radar® EV Path® Prizm od této značky OAKLEY , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Oakley Radar® EV Path® Prizm aktuálně za 5249 Kč.

Katalogové číslo: 888392326515 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Radar® EV Path® Prizm od naší známé značky OAKLEY je k dostání za výborné peníze. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Oakley Radar® EV Path® Prizm zkombinovali vše, co jsme se naučili z desetiletí výzkumu s nejlepšími světovými sportovci, as vyšším objektivem Radar EV a jeho rozšířeným rozsahem záběru v horní okrajové oblasti má dědictví výkonu nový milník. Lehký materiál rámu O Matter™ s elipsovitými kovovými ikonami Unobtainium® náušníky a chrániče nosu pro zvýšený komfort a výkon Technologie výkonných štítových čoček Oakley s HDO® Dostupné s čočkami Prizm™ pro zlepšení barev, kontrastu a detailů pro optimalizovaný zážitek Dostupné možnosti polarizace a čočky Iridium® Dostupné s autentickými čočkami na předpis Oakley Včetně ochranného pevného pouzdra Prostup světla: 12% Prizm™ Polarized

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392326515
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Oakley Radar® EV Path® Prizm
Oakley Radar® EV Path® Prizm
5249