Oakley Jawbreaker Prizm

4999 

Oakley Jawbreaker Prizm od společnosti s předním postavením na trhu OAKLEY je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Oakley Jawbreaker Prizm k sehnání zrovna v akci za 4999 Kč.

Katalogové číslo: 888392090430 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Jawbreaker Prizm od předního výrobce OAKLEY lze u nás pořídit za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Rozšířili jsme zorné pole v horní periferní oblasti, abychom je optimalizovali pro jízdu na kole, a jakmile jsme přidali technologii Switchlock ™ pro snadnou výměnu čočky a straničky, která se kvůli kompatibilitě s přilbou přizpůsobuje třem různým délkám, stal se Jawbreaker ™ ultimátním sportovním designem . Prizm Road Rychlá a bezpečná výměna čočky s technologií Switchlock ™ Lehký materiál rámu O Matter ™ Unobtainium® ušní a nosní podložky pro zvýšení pohodlí a výkonu Technologie čoček Oakley s HDO® Plutonite materiál, který odfiltruje 100% škodlivého UVA, UVB, UVC a škodlivého modrého světla až do 400 nm K dispozici s objektivy Prizm ™ na vylepšení barev, kontrastu a detailů pro optimalizovaný zážitek K dispozici jsou možnosti polarizovaného a IRIDIUM® objektivu K dispozici s autentickými dioptrickými čočkami na předpis Oakley Včetně ochranného sáčku

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392090430
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Oakley Jawbreaker Prizm
Oakley Jawbreaker Prizm
4999