Oakley Encoder Glasses

4849 

Oakley Encoder Glasses od kvalitní společnosti OAKLEY je k dispizici za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Oakley Encoder Glasses – nyní můžete mít za 4849 Kč.

Katalogové číslo: 888392557629 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oakley Encoder Glasses od našeho výrobce OAKLEY , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Oakley Encoder je určen k použití ve více sportovních kategoriích a je stylem sportovního výkonu navrženým s ohledem na funkce vhodné pro čepici a přilbu. Progresivní design vytváří jedinečný vzhled s vynikajícím pokrytím a vylepšeným zorným polem. Prodloužený kryt čočky spojený s kalibrovanou tuhostí a nízkoprofilovými straničkami činí z Encoderu jasnou volbu pro široké spektrum sportů v různých světelných podmínkách. Technologie: Prizm Sapphire MULTISPORTOVÝ DESIGN – funkční sportovní design s optimalizovaným pokrytím, širším zorným polem, zachováním rámu a ochranou proti nárazu REVOLUČNÍ DESIGN ČOČKY – pokroky v optickém designu umožnily navrhnout čočku s prodlouženým krytím a tuhostí v klíčových oblastech, které napodobují strukturální vlastnosti rámu Ramínka brýlí O-Matter™ byla navržena tak, aby byla nízkoprofilová a hodila se na přilbu NO-SLIP GRIP – Unobtainium® na nose a straničkách zajišťují udržení sportovní úrovně díky protiskluzovému úchopu a celodennímu pohodlí. K dispozici s objektivy Prizm™, které jsou navrženy tak, aby zvýraznily barvy a kontrast, abyste viděli více detailů

 

Informace o produktu

  • Značka: OAKLEY
  • EAN: 888392557629
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. BARVY Modrá. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Oakley Encoder Glasses
Oakley Encoder Glasses
4849