Nesmeky SNOWLINE Trail

1008 

Nesmeky SNOWLINE Trail od spolehlivé značky Snowline lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Nesmeky SNOWLINE Trail aktuálně v akci od 1008 Kč.

Katalogové číslo: 88291 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nesmeky SNOWLINE Trail od dodavatele s dlouholetou historií Snowline je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Nesmeky SNOWLINE Trail Ocelové hroty na řetízcích na podrážkách Vašich bot. Usnadní chůzi i běh v namrzlém terénu, na ledu, zasněžené cestě, náročném terénu s rizikem uklouznutí. Nejsou to mačky, ale plní podobnou úlohu – dodávají stabilitu a jistotu v terénu, kde hrozí podklouznutí bez ohledu na vzorek a materiál podrážky.Nesmeky jsou velmi oblíbenou outdoorovou pomůckou pro všechny, kdo se vydávají na tůru v jarním nebo podzimním počasí, kdy noční mrazíky dělají z cest nebezpečnou klouzačku a kdy se zbytky sněhové pokrývky nebo náledí střídají se solidní cestou.Perfektní pomůckou jsou tudíž i pro myslivce, dřevorubce a všechny lidi, které práce žene do přírody v téměř jakémkoliv počasí.Velmi oblíbené jsou nesmeky u běžců a sportovců, kteří běhají přes zimu v přírodě v rámci fyzické přípravy. Na rozdíl od jiných pomůcek nesmeky umožňují bezpečný běh téměř na všech typech terénu, na které narazíte v příměstských podmínkách v lese nebo na poli.Nesmeky lze nasadit velice rychle a díky perfektnímu elastomerovému svršku dokonale sedí na maratonkách, lehké turistické obuvi, pohorkách i zimních botách.

10 mm dlouhé kvalitní ocelové hroty
elastomerový popruh zůstává pružný i v mrazu, testováno při – 60°C
nasazení bot za několik vteřin
na všechny myslitelné typy bot použitelné v zimě ke sportu, turistice nebo práci
hmotnost 400 gramů, sbalené dáte do kapsy nebo do batohu

Velikosti:

S – velikost bot do 32-36 / 270g pár
M – velikost bot od 36 do 40 / 320g pár
L – velikost bot od 40 do 44 / 360g pár
XL – velikost bot od 44 do 48 / 410g pár
XXL – velikost bot od 48 do 52 / 430g pár
Doplňky k obuvi » Doplňky » Nesmeky SNOWLINE Trail

 

Informace o produktu

  • Značka: Snowline
  • EAN: 88291
  • Další vlastnosti: Velikost L. Velikost M. Velikost S. Velikost XL. Velikost XXL.  . . . . . . . . .
Nesmeky SNOWLINE Trail
Nesmeky SNOWLINE Trail
1008