Nesmeky SNOWLINE light

1196 

Nesmeky SNOWLINE light od dodavatele s dlouholetou historií Snowline . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Nesmeky SNOWLINE light zrovna nyní za cenu 1196 Kč.

Katalogové číslo: 88097 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nesmeky SNOWLINE light od skvělé a známé značky Snowline . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Nesmeky SNOWLINE light Nesmeky jsou lehkou přenosnou pomůckou pro chůzi, běh a práci v kluzkém zmrzlém nebo zasněženém terénu. Nenahrazují sněžnice nebo mačky, ale excelují ve smíšených podmínkách na zbytcích sněhu, ledu a zmrzlém podkladu, na jaký narazíte na podzim, na jaře, nebo během zimy skoupé na sněhové přeháňky. Vhodné jsou pro sportovce – na běh i treking, pro myslivce nebo dřevorubce, ale prakticky pro každého, kdo se radši zohne, za pár sekund si nasadí ocelové hroty, a pak na ledovaté cestě neriskuje roztříštěné lokty.Nesmeky jsou ocelové hroty na řetízcích, které se na botu připevňují gumovým elastomerem přes nárt. Nazuté je máte stejně rychle, jako návleky u zubaře, a díky vysoce elastické gumě sedí na všech typech bot, které se běžně využívají ke sportu, rekreaci nebo práci v přírodě v průběhu zimy.Nesmeky s výhodou použijete při

    běhání a tréninku na udusaném sněhu, zmrzlých cestách s ledovými plotnami a nejistým povrchem
    při práci v přírodě v průběhu podzimu, zimy a jara, kde hrozí uklouznutí na zmrzlém podkladu
    při chůzi a turistice
    perfektní nouzová pomůcka pro profesionální řidiče, když uváznou v místě, kde je potřeba nasadit řetězy, ale v běžných botách se nemohou bezpečně pohybovat kolem auta

Nesmeky nenahrazují sněžnice nebo mačky, každá pomůcka je určena pro jiný terén. Nesmeky nejsou určeny ke zdolávání strmých ledových terénů, ale pro bezpečnou chůzi a vytrvalostní běh ve špatném terénu v lese nebo na poli.

kvalitní ocelové hroty
nižší hmotnost proti nesmekům pro celou podrážku – pouze 210 g
elastomer testovaný při -60 °C

Jsou situace, kdy nepomůže ani pevná bota s vibramovou podrážkou. V tu chvíli nastává čas pro jednoduché ale účinné nesmeky.Velikosti:

M – velikost bot od 36 do 39 / 230g pár
L – velikost bot od 39 do 44 / 250g pár
XL – velikost bot od 44 / 265g pár
Doplňky k obuvi » Doplňky » Nesmeky SNOWLINE light

 

Informace o produktu

  • Značka: Snowline
  • EAN: 88097
  • Další vlastnosti: Velikost L. Velikost M. Velikost XL.  . . . . . . . . .
Nesmeky SNOWLINE light
Nesmeky SNOWLINE light
1196