Nesmeky na boty YATE Ice Spikes

675 

Nesmeky na boty YATE Ice Spikes od výrobce s dobrým jménem Yate – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Nesmeky na boty YATE Ice Spikes – nyní získáte od 675 Kč.

Katalogové číslo: 146216 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nesmeky na boty YATE Ice Spikes značky Yate je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Nesmeky na boty YATE Ice Spikes Řetízkové nesmeky  YATE ICE SPIKES s dlouhými ocelovými hroty usnadní chůzi i běh ve sněhu, na ledu i v náročném terénu s rizikem uklouznutí. Nesmeky dodávají stabilitu a jistotu v terénu, kde hrozí podklouznutí. Nenahradí mačky, ale plní podobnou úlohu. Délka hrotů je 14 mm, a díky tomu nesmeky umožňují pohodlnou chůzi i v hlubším sněhu bez hrozby ucpání hrotů sněhem.Nesmeky jsou velmi oblíbenou outdoorovou pomůckou pro všechny, kdo se vydávají na túry od podzimu do jara, kdy noční mrazíky dělají z cest nebezpečnou klouzačku, a kdy se zbytky sněhové pokrývky nebo náledí střídají se solidní cestou. Jsou výborným doplňkem pro sportovce, kteří celoročně chodí nebo běhají v různých typech terénu, ale také pro myslivce, dřevorubce a všechny, kdo pracují v přírodě téměř v jakémkoliv počasí.Nesmeky se nasazují jednoduše a rychle, a díky velmi pružné obrubě dokonale sedí na všech typech obuvi, od lehkých běžeckých až po trekkingové boty. Při výběru velikosti mějte na paměti, že zimní trekkingové boty jsou větší než běžecké boty.

kvalitní ocelové hroty o délce 17 mm na špičce a 14 mm na patě
ocelové řetízky mají na nejvíc namáhaných místech zavařená očka
elastický popruh zůstává pružný i ve velkém mrazu
nasazení na boty trvá několik vteřinvhodné na všechny typy bot
dodáváno v praktickém obalu na zip
jednoduchá údržba

Parametry

Velikost:   
S (36 – 38)     
M  (38,5 – 41)     
 L  (42 – 44)     
XL  (44,5 – 47)  

Hmotnost:   
450 g
470 g
490 g
500 g

Doplňky k obuvi » Doplňky » Nesmeky na boty YATE Ice Spikes

 

Informace o produktu

  • Značka: Yate
  • EAN: 146216
  • Další vlastnosti: Velikost L. Velikost M. Velikost S. Velikost XL.  . . . . . . . . .
Nesmeky na boty YATE Ice Spikes
Nesmeky na boty YATE Ice Spikes
675