Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff 176 cm

12849 

Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff 176 cm od výrobce s dobrým jménem FISCHER – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff 176 cm levně za 12849 Kč.

Katalogové číslo: 9002972758188 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff 176 cm od předního výrobce FISCHER . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Osvědčené běžecké lyže Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff s novou kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou vlastnost a nejvyšší obratnost. Je vybaven Cold Base Bonding, který poskytuje zlepšenou absorpci vosku pro maximální rychlost. Optimalizováno pro použití při teplotě -10 °C a vyšší. Materiál Osvědčený Air Core – nejúspěšnější jádro lyže s více než 80% obsahem vzduchu pro extrémně nízkou hmotnost v kombinaci s vysokomolekulárními uhlíkovými vlákny Minimalizuje rozdíly ve zbytkovém napětí a tlaku odklonu Technologie Speedmax pro ochranu homogenní molekulární struktury skluznice pro dokonalou absorpci vosku. Zaručuje maximální rychlost Hlubší a hrubší struktura Plus, ideální do teplých a vlhkých podmínek. Vyrobeno s použitím přírodního diamantu Multiaxiální T300 1K uhlíkové vlákno. Laminát s vysokou pevností a minimální hmotností Nová generace párování lyží: plně automatické dynamické měření množství kritérií párování zajišťují přesný výběr lyží a optimalizované párování Vykrojení ve tvaru šipky pro lepší výkon a dynamiku zejména při bruslařské technice 1:1 Speciální kontaktní body, které jsou od sebe dále vzdáleny, znamenají zvýšenou stabilitu a silnější účinek odrazu na tvrdém sněhu Hmotnost: 1.060g/186cm

 

Informace o produktu

  • Značka: FISCHER
  • EAN: 9002972758188
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 176 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff 176 cm
Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff 176 cm
12849