FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 181 cm

12849 

FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 181 cm zboží dodává FISCHER lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 181 cm – nyní nakoupíte za 12849 Kč.

Katalogové číslo: 9002972758140 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 181 cm od značky s dobrým jménem FISCHER . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Osvědčené běžecké lyže Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff s novou kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou vlastnost a nejvyšší obratnost. Je vybaven Cold Base Bonding, který poskytuje zlepšenou absorpci vosku pro maximální rychlost. Optimalizováno pro použití při teplotě -10 °C a vyšší. Materiál Osvědčený Air Core – nejúspěšnější jádro lyže s více než 80% obsahem vzduchu pro extrémně nízkou hmotnost v kombinaci s vysokomolekulárními uhlíkovými vlákny Minimalizuje rozdíly ve zbytkovém napětí a tlaku odklonu Technologie Speedmax pro ochranu homogenní molekulární struktury skluznice pro dokonalou absorpci vosku. Zaručuje maximální rychlost Hlubší a hrubší struktura Plus, ideální do teplých a vlhkých podmínek. Vyrobeno s použitím přírodního diamantu Multiaxiální T300 1K uhlíkové vlákno. Laminát s vysokou pevností a minimální hmotností Nová generace párování lyží: plně automatické dynamické měření množství kritérií párování zajišťují přesný výběr lyží a optimalizované párování Vykrojení ve tvaru šipky pro lepší výkon a dynamiku zejména při bruslařské technice 1:1 Speciální kontaktní body, které jsou od sebe dále vzdáleny, znamenají zvýšenou stabilitu a silnější účinek odrazu na tvrdém sněhu Hmotnost: 1.060g/186cm Tvrdost: Medium

 

Informace o produktu

  • Značka: FISCHER
  • EAN: 9002972758140
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 181 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 181 cm
FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 181 cm
12849