Dynafit Blacklight+ Binding 95 mm – Brake width

11399 

Dynafit Blacklight+ Binding 95 mm – Brake width od skvělé a známé značky DYNAFIT je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Dynafit Blacklight+ Binding 95 mm – Brake width výhodně za cenu 11399 Kč.

Katalogové číslo: 4046402085180 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dynafit Blacklight+ Binding 95 mm – Brake width od této spolehlivé značky DYNAFIT lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Skialp vázání Dynafit Blacklight+ Binding pro nadšence skitouringu, kteří hledají silnější sjezdový výkon se zvýšeným komfortem při velmi nízké hmotnosti. S hmotností pouhých 370 gramů je lehké a minimalistické, propůjčí vašemu stoupání rychlost a navíc podává výborný výkon při sjezdu. U Blacklight+ byly vlastnosti lehkého vázání orientovaného na výstup spojeny s výhodami klasického skialpinistického vázání. Vyznačuje se 10 mm posunem při nastavování délky a umožňuje tak přizpůsobení různým délkám lyžařky. Díky dokonalému zámku na patce je dosaženo extrémně vysokého přenosu síly z vázání na lyže, což zvyšuje odezvu a výkon při sjezdu. Step-In usnadňuje vstup do špičky o více než 30%. S Blacklight+ Binding jste nejen první na vrcholu, ale jste také první ve sjezdu. Blacklight+ umožňuje dvě výšky patky při stoupání, které můžete rychle a snadno ovládat. Toto vázání je navíc dodáváno s lyžařskými brzdami. Hodnotu bočního uvolnění vázání lze plně nastavit od DIN 5 do 12. Svislé uvolnění je pevné. Pro poněkud větší bezpečnost na ledě nebo krustě je možné připojit i haršajzní. Unisex Bayonet lock Speed Step climbing bar Ice Breaker Pins Crampon Slot Fixed front release Step In Side Towers Lock Type: Manual Adjustable Length: 10 mm (+/- 5 mm) DIN 5-12 Hmotnost: 370 g

 

Informace o produktu

  • Značka: DYNAFIT
  • EAN: 4046402085180
  • Další vlastnosti: BARVY Šedá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 95 mm – Brake width. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Šedá.  . . . . . . . . .
Dynafit Blacklight+ Binding 95 mm - Brake width
Dynafit Blacklight+ Binding 95 mm – Brake width
11399