Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024

4470 

Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024 od značky s dlouholetou historií Asolo . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024 ve výhodné slevě 4470 Kč.

Katalogové číslo: 197056 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024 od skvělé a známé značky Asolo je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024 Existují cíle, pro které má smysl obětovat kousek spánku. Z horské chaty vyrazíš dříve, než se ostatní vůbec začnou scházet ke snídani. Budeš kráčet pěšinou, která nabere na sklonu, až se promění v ryzí vertikálu. Čekají tě skalní stupně, žebříky, ocelová lana. A všude budeš cítit jistotu a bezpečí – také díky těmto nástupovým a ferratovým botám Asolo, jejichž vyšší konstrukce zpevní kotníky v krkolomném terénu. S membránou Gore-Tex® můžeš směle vkročit i do tajícího sněhového pole a lezecká špička podešve Vibram AG ti umožní ustát drobné skalní výstupky. Gumová obsázka pak v ošemetném terénu ochrání nejen tvé nohy, ale i boty samotné.
Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 415 g (1/2 pár)
Svršek: voděodolná kůže 1,5 – 1,7 mm
Membrána: Gore-Tex® Extended Comfort
Podešev: Asolo/Vibram AG s přilnavou směsí MegaGrip
Mezipodešev: mikroporézní EVA
Vložka: anatomická Asolo/Ortholite
Gumová ochrana špičky
Odolná obsázka po obvodu

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 197056
  • Další vlastnosti: Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . . .
Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024
Dámské boty Asolo Eldo Mid Lth GV ML blue fog/mimosa/B024
4470