Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939

3850 

Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939 od skvělého a známého výrobce Asolo je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939 levně za 3850 Kč.

Katalogové číslo: 197035 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939 od spolehlivé značky Asolo – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939 Dny tam nahoře jako by utíkaly nějak rychleji. Možná proto opouštíš palandu v horské chatě ještě před svítáním a vracíš se před soumrakem – s hladem, žízní a spoustou zážitků. Už při cestě pod stěnu musíš prokázat jisté dovednosti. Kozí stezku i lezecké pasáže překonáš v těchto nástupových a ferratových botách Asolo. Přilnavá podešev Vibram AG s lezeckou špičkou ti pomůže ustát i drobné skalní stupy – o ocelových kramlích a žebřících nemluvě. Gumová obsázka po obvodu poskytne ochranu před zákeřně ostrými kameny nejen tvým nohám, ale i botám samotným. A tak akorát tuhá konstrukce dodá tvým krokům v horském terénu jistotu, když se únava během odpoledne začne kumulovat a pozornost polevovat.
Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 330 g (1/2 pár)
Svršek: voděodolná kůže 1,5 – 1,7 mm
Futro: kůže a syntetická tkanina Cambrelle
Podešev: Asolo/Vibram AG s přilnavou směsí MegaGrip
Mezipodešev: mikroporézní EVA
Vložka: anatomická Asolo/Ortholite
Gumová ochrana špičky
Odolná obsázka po obvodu

Outdoorové boty » Trekové nízké boty » Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 197035
  • Další vlastnosti: Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . . .
Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939
Dámské boty Asolo Eldo Lth graphite/blue moon/A939
3850