Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031

3590 

Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031 od známého předního výrobce Asolo je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031 aktuálně za super cenu 3590 Kč.

Katalogové číslo: 197026 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031 od tohoto výrobce Asolo je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031 Slunce ještě nepřekročilo bariéru hor a tvé tělo obklopuje chladný vzduch. Vzrušení se mísí s obavami. Co tě tam nahoře čeká? S touto otázkou kráčíš k nástupu do stěny – překračuješ balvany, stoupáš po sněhovém poli, po čtyřech překonáváš skalní prahy. To všechno můžeš v těchto nástupových (a také ferratových) botách Asolo. Ani ostré kameny nezanechají na jejich odolném svršku sebemenší stopu. Podešev Vibram AG s lezeckou špičkou ti umožní jistojistě postupovat v exponovaném terénu a nepromokavá membrána Gore-Tex® udrží tvé ponožky suché na mokrém sněhu, který zůstal na stezce jako poslední relikvie zimy. Takže – můžeš začít lézt.
Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 290 g (1/2 pár)
Svršek: technický bezešvý polyester
Membrána: Gore-Tex® Extended Comfort
Podešev: Asolo/Vibram AG s přilnavou směsí MegaGrip
Mezipodešev: mikroporézní EVA
Vložka: anatomická Asolo/Ortholite
Gumová ochrana špičky
Odolná obsázka po obvodu

Outdoorové boty » Trekové nízké boty » Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 197026
  • Další vlastnosti: Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . . .
Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031
Dámské boty Asolo Eldo GV ML blue moon/grey/B031
3590