Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051

4041 

Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051 zboží dodává Asolo lze pořídit u nás za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051 momentálně k dispozici za 4041 Kč.

Katalogové číslo: 197068 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051 od dodavatele s dlouholetou historií Asolo , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051

Možná se toho nikdy nenabažíš – toho pocitu, když jsi ráno nahoře první, vycházející slunce vykresluje hory v těch nejsytějších barvách a svět pod tebou se teprve probouzí do nového dne. Svižným krokem, v členitém terénu, který nezná kompromisy, můžeš kráčet s jistotou v těchto lehkých botách, pro něž Asolo vyvinulo zcela novou podešev. Speciální pryž Sigma Grip spolehlivě zabírá na jakémkoliv povrchu (mokrém či suchém) a vyniká odolností i samočistícími schopnostmi. Podpůrná technologie AS Tech omezuje nezdravé vybočování kolen. A až budeš uhánět z kopce dolů na snídani, mezipodešev z EVA ztlumí tvrdé nárazy. A co ještě tě tam nahoře může potkat? Sněhové pole? Rozvodněný potok? Obojí překonáš suchou nohou – díky nepromokavé membráně Gore-Tex®.

Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 370 g (1/2 pár)
Svršek: polyester vyztužený materiálem TPU
Membrána: Gore-Tex® Extended Comfort
Podešev: Asolo Cross z odolné a přilnavé směsi Sigma Grip
Mezipodešev: odpružená EVA s vysokou hustotou
Vložka: anatomická Asolo/Ortholite
Odolná výztuha špičky

Outdoorové boty » Trekové nízké boty » Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 197068
  • Další vlastnosti: Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . .
Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051
Dámské boty Asolo Backbone GTX ML poppy red/black/B051
4041