Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN

2396 

Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN od společnosti Nordblanc lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN za bezkonkureční cenu 2396 Kč.

Katalogové číslo: 193521 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN od této skvělé značky Nordblanc , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN Bunda je vyrobená z ultra lehkého větruvzdorného materiálu. Je vhodná na kolo, jogging nebo nebo na jiné aktivity, během kterých se potřebujete chránit před profouknutím. Bunda je skladná a velice lehká, takže ji můžete přibalit na jakýkoliv výlet. Nenechte se zaskočit nepříznivým počasím! Bezpečnostní reflexní prvky se postarají o to, aby vás na cestě bylo vždy vidět.
Benefity: Odolné proti větru
Odolá i silným náporům větru a udrží vás v pohodlí i ve vypjatých povětrnostních podmínkách a náročných situacích.
Nízká váha
Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu.Reflexní prvky
Reflexní prvky mnohonásobně zvýší vaši viditelnost za šera i za tmy.Sbalitelné
Malý objem produktu, který se Vám po sbalení vejde do kapsy, posouvá úroveň snadného cestování o příčku výš. Cyklistické oblečení » Cyklistické bundy » Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN

 

Informace o produktu

  • Značka: Nordblanc
  • EAN: 193521
  • Další vlastnosti: Velikost 34. Velikost 36. Velikost 38. Velikost 40. Velikost 42. Velikost 44. Intrastat Pánské bundy-1,20-62104000. . . . . . . .
Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN
Dámská ultralehká cyklobunda Nordblanc Fadeaway oranžová NBSJL7609_OIN
2396