Coasto Capitol 2 Places Kayak

29149 

Coasto Capitol 2 Places Kayak od známého předního výrobce COASTO , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Coasto Capitol 2 Places Kayak – nyní pořídíte za 29149 Kč.

Katalogové číslo: 9020102269823 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Coasto Capitol 2 Places Kayak od skvělého výrobce COASTO je k dostání teď opravdu levně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Dropstitch technologie kajaku Coasto Capitol 2 Places zabazpečuje jeho tuhost, zlepšuje zážitek z klouzání, zatímco jeho V-tvar poskytuje skvělou kontrolu nad trajektorií a usnadňuje nabírání rychlosti. Kajak Capitol je vyroben z vyztuženého PVC a je extrémně odolný vůči propíchnutí. Nafukovací kajak Coasto Capitol má velmi vysokou úroveň stability, což umožňuje velmi pohodlnou jízdu, je konstruován s tisíci polyesterovými nití, které umožňují nafouknutí kajaků vysokým tlakem, což má za následek zlepšení tuhosti a tím i celkového výkonu kajaku. Max. tlak 12 psi, díky čemuž je extrémně tuhý Coasto se rozhodlo pro technologii drop-stich s vysokou hustotou a 2 vzduchové komory nafouknuté na 12 PSI, takže Capitol dosahuje velké tuhosti a reprodukuje pocit tuhého kajaku Aby se omezilo riziko přetlaku (ať už při nadýmání nebo při vysokých teplotách), má kajak Capitole ventil, který automaticky reguluje tlak při jeho zvýšení. Tím se zabrání nehodám Délka: 426 cm Šířka: 90 cm Kapacita: 2 osoby Hmotnost: 20 kg Maximální zatížení: 250 kg Obsah: Taška na přenášení, sedadla, sada na opravu, 2x pádlo, pumpa

 

Informace o produktu

  • Značka: COASTO
  • EAN: 9020102269823
  • Další vlastnosti: BARVY Modrá. BARVY Šedá. Velikost Univerzálna veľkosť. DÉLKA 426 cm. BARVA Modrá.  . . . . . . . . .
Coasto Capitol 2 Places Kayak
Coasto Capitol 2 Places Kayak
29149