Burton Mint Lace W 6,5 US

3999 

Burton Mint Lace W 6,5 US od společnosti BURTON je k získání právě teď u nás za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Burton Mint Lace W 6,5 US stojí u nás 3999 Kč.

Katalogové číslo: 9009521876171 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Burton Mint Lace W 6,5 US od známého dodavatele BURTON je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Lehká a hřejivá botička s odpouštějící pružností, která vám umožní všechno. Populární Burton Mint je nyní k dispozici s tradičním šněrováním. Měkká a shovívavá dámská bota Burton Mint Lace Snowboard Boot kontroluje vše, abyste se mohli soustředit na svou jízdu. Od vložek, které odrážejí tělesné teplo pro zvýšení tepla, až po pocit komfortu ihned po vybalení z krabice, prioritou je pohodlí. Přidejte tradiční šněrování a máte botu na prozkoumání celé hory. Tradiční šněrovací systém představuje osvědčenou metodu pro pohodlné přizpůsobení Flex / Response – odolný polyuretanový zadní rám, 1: 1 měkký flex jazyka vytváří pevné spojení mezi botou a jazykem, což eliminuje potřebu přestavování během jízdy Vnitřní gusset odolný proti sněhu zcela utěsňuje spodní část a udržuje vaše nohy v teple a suchu Vložka Imprint 1 s integrovaným šněrováním a lehkými výkonnými panely Podrážka: DynoLite nabízí vynikající odpružení, lepší pocit z desky a stálou podporu ve 20% lehčí konstrukci, která odolá opakovaným nárazům

 

Informace o produktu

  • Značka: BURTON
  • EAN: 9009521876171
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 6,5 US. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Burton Mint Lace W 6
Burton Mint Lace W 6,5 US
3999