Burton Citizen Re:Flex W S

4349 

Burton Citizen Re:Flex W S značky s tradicí a dobrou pověstí BURTON je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Burton Citizen Re:Flex W S – nyní pořídíte za super cenu 4349 Kč.

Katalogové číslo: 9010510198372 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Burton Citizen Re:Flex W S s pečetí kvality od BURTON je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Dámské vázání na snowboard Burton Citizen Re: Flex W spojuje výkon a pohodlí. Úplné odpružení a flexibilita vhodná pro učení vám umožní vyšplhat se po žebříku do nových výšin. Lehká konstrukce zahrnuje odpružení FullBED, které absorbuje nárazy, snižuje únavu a umožňuje vám jezdit déle. Popruhy s jednoduchým vstupem usnadňují zapínání a konzistentní flexe zajišťuje citlivý pocit, který vám umožní tlačit na jízdu. Re:Flex baseplates jsou univerzálně kompatibilní se všemi hlavními montážními systémy. Flex: měkký (soft) Ankle Strap – Kotníkový řemínek Reactstrap má minimalizovanou konstrukci, která je mimořádně citlivá a je v souladu s jakoukoli botou Toe Strap – Popruh špičky Supergrip Capstrap se ovine přes špičku Odpružení – Re: Flex FullBED tlumící systém poskytuje úplné tlumení pod nohama, maximalizuje pohodlí při minimální únavě a má design pro snadný přístup k montážnímu hardwaru Baseplate – Jednosložková konstrukce základové desky poskytuje konzistentní odezvu a cit při jízdě v jakémkoli terénu. Lehká konstrukce z polykarbonátu je hravá pro bezstarostné a uvolněné jízdy Montážní systém – Systém upevnění Re: Flex dramaticky zlepšuje ohyb a pocit na desce a zároveň snižuje hmotnost Hi-Back – Jednokomponentní nakloněná hi-back konstrukce poskytuje okamžitou reakci a umožňuje vám manipulovat s celkovým profilem flexu desky Forward Lean – Systém MicroFLAD využívá systém páky a posuvných desek k nastavení úhlu sklonu zadní části Přezky – Spony Smooth Glide se snadno zajišťují a jsou vybaveny hliníkovými páčkami a ocelovou základnou pro pevnost Montáž – kompatibilní se všemi montážními systémy

 

Informace o produktu

  • Značka: BURTON
  • EAN: 9010510198372
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost S. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Burton Citizen Re:Flex W S
Burton Citizen Re:Flex W S
4349